Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Олівці і ручки для відтворення ескізу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Олівці для відтворення ескізу в перманентному макіяжі необхідні для роботи тату-майстра. Це надзвичайно популярна, адже все більше сучасних дівчат вдаються до перманентного макіяжу. Такий макіяж економить час і надає можливість скорегувати недосконалість природного зовнішності. За допомогою татуажу особи можна змінити форму брів або губ, щоб обличчя стало більш привабливим.

Щоб добитися такої мети, татуаж слід виконувати дуже продумано. Отрісовка ескізу до початку виконання операції дозволяє відразу побачити кінцевий результат і скоригувати його при необхідності. Ескіз робиться спеціальними олівцями на обличчі, потім по попередньо намальовані контуру робиться тату.

Особливості виконання промальовування

Олівець для відтворення ескізу в татуаже, що володіє насиченою забарвленням і м'яким грифелем необхідний для процедури. Виконана таким олівцем розмітка буде добре триматися весь час нанесення тату, а створена ним растушевка дозволить отримати повну імітацію перманентного макіяжу, щоб замовниця могла побачити результат.

Для перманентного макіяжу застосовуються спеціальні воскові водостійкі олівці, нанесений ними малюнок добре помітний після анестезії. Поводження із засобами для нанесення контуру:

  • для відтворення ескізу беруться тільки спеціальні якісні олівці, тій же тональності, що й кінцевий малюнок;
  • контур виконується восковими водостійкими олівцями;
  • останні штрихи ескізу створюються спеціальними маркерами.

Використовувати для нанесення ескізу звичайні канцелярські приналежності (гелеві ручки) не можна. При нанесенні анестезії чорнило звичайних ручок розмазуються по шкірі. Щоб зберегти чіткий контур малюнка, потрібні спеціальні олівці для відтворення ескізу брів або губ.

Які засоби для виконання ескізу повинні бути в тату-салоні

У професійному тату-салоні повинен бути комплект олівців та інших засобів для виконання ескізів. В їх число входять:

  • червоний олівець для губ;
  • чорний (попелястий, коричневий і інші відтінки) олівець для брів;
  • білий розмічальний олівець;
  • маркери різних кольорів;
  • трансферний олівець;
  • спеціальна гелева ручка для нанесення контуру;

За допомогою цих коштів виконується ескіз, який набувається після схвалення замовником.

Купити олівці для перманентного макіяжу

Олівці для відтворення ескізу губ або брів для тату-салону в Києві можна замовити по інтернету. На сайті pmtatu.com.ua можна купити олівці різних кольорів, мікробраші, лінійки, хірургічні маркери та інші пристосування оптом. Доступна ціна та відмінна якість матеріалів для виконання перманентного макіяжу зробило інтернет-магазин PMTattoo улюбленим постачальником кращих салонів, які знає Україна. Товари продаються недорого, ціни доступні навіть починаючому майстрові. Купити олівці для перманентного макіяжу з доставкою, можна, зателефонувавши за номером (098) 632-92-38.

Вгору