Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ремувер для видалення татуажу і тату

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні Ремувер для видалення тату користуються більшою популярністю, ніж лазери. Основна причина неефективності другого варіанту - неповне виведення кольорового пігменту. У запущених випадках використовуються обидва методи. Купуйте якісні Ремувер для видалення татуажу в інтернет-магазині «PMtaty».

Що таке ремувер для видалення тату?

Ремувер для видалення перманентного макіяжу є спеціальний хімічний склад. Його вплив полягає в руйнуванні фарби під шкірним покривом. Для отримання бажаного результату, майстер повинен враховувати наступні моменти:

  • наявність протипоказань для виконання маніпуляції;
  • глибину розташування барвника елемента;
  • коли була здійснена процедура ПМ;
  • особливості організму і шкіри клієнта.

Також важливо наскільки грамотно були задіяні Ремувер для видалення тату, тому варто вибирати кращого кваліфікованого фахівця. Замовляйте надійну продукцію за вигідною ціною в Києві на сайті.

Різновиди Ремуверів

Ремувер для видалення татуажу бувають кислотними, що містять близько 10% гліколіевой кислоти. Компонент забезпечує «виштовхування» пігменту на поверхню, після чого проводиться його усунення ватним диском механічним шляхом.
Також існують лужні Ремувер для видалення тату, створені з кальцію, калію і гідроксиду натрію. Вимагають чіткого дотримання умов догляду за місцем обробки. Соляні склади виготовляються на основі морської солі. Однак уже практично не застосовуються через тривалу загоєння і ймовірного шрамування.

Де купити Ремувер для видалення татуажу?

Купити Ремувер для видалення татуювань в «PMtaty» - бути впевненим у високій результативності підсумкового результату і безпеки. Пропонуємо найбільш конкурентоспроможні ціни на товар. Скористайтеся оптовими або роздрібними пропозиціями, оперативною доставкою по Києву та Україні. Доставляємо у міста: Харків, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Біла Церква, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Полтава, Чернігів, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Суми, Миколаїв, Кропивницький, Суми, Ужгород, Херсон, Дніпро, Луцьк , Рівне

Вгору