Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Голки і носики для тату машинок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Голки для татуювання машинок є стрижень, виготовлений з міцної сталі. На його кінці розташовані гострі елементи з різною формою, кількістю та діаметром. Купуйте якісні голки для татуювань оптом чи вроздріб за доступною ціною в Києві в інтернет-магазині «PMtaty».

Иглы для тату машинок

Підбираємо голки для тату машинки

Сучасне обладнання відрізняється різною потужністю, що дозволяє встановлювати відразу більше однієї голки, а також легкістю їх заміни. Таким чином, істотно полегшується і прискорюється робочий процес, але при цьому, якість нанесення малюнка знаходиться на високому рівні.

Голки для тату машинок відрізняються типом заточування:

  • длінноконусная - широко задіюється для створення тонких і гранично акуратних ліній;
  • пулеобразной - призначена для здійснення заливки місця обробки певним барвником пігментом. Сприяє глибокому проникненню фарби під шкірний покрив. Ідеально підходить для нанесення плавного переходу, розтушовування і ущільненої штрихування.

Також при покупці голки для тату машинок особлива увага приділяється її діаметру. Замовляйте в Києві за конкурентноздатною ціною кращу продукцію, вироблену в таких розмірах: 6 (0.2 мм), 8 (0.25 мм), 10 (0.30 мм), 12 (0.35 мм). Пропонуємо доставку одиничних товарів і повноцінних наборів по всій Україні. Доставляємо у міста: Харків, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Біла Церква, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Полтава, Чернігів, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Суми, Миколаїв, Кропивницький, Суми, Ужгород, Херсон, Дніпро, Луцьк , Рівне

Вгору