Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лазери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лазери для видалення татуажу і тату — це сучасний пристрій для косметологічних клінік, салонів та центрів лазерної косметології, вони дозволяють безпечно позбутися від неактуального перманентного макіяжу, обридлих або непотрібних тату, як монохромних, так і кольорових.

Лазери для видалення тату і татуажу впливають на пігменти в шкірі. Ідеально забрав довжина хвилі лазера руйнує тільки фарбу, але пошкоджуючи сусідні тканини. Тому немає ризику отримати опік на місці впливу, рубці або інші сліди видалення. Часто клієнти переживають, чи не стане після видалення невдалого тату ще гірше. Ні, якісні лазери безпечні та ефективні.

Кому потрібні лазери для видалення татуювань?

Такий прилад точно стане в нагоді в будь-який дерматологічній клініці, салоні краси або тату-салоні. Видалення невдалого або обридлого татуажу - дуже затребувана процедура, тому придбане обладнання точно себе окупить незабаром. Часто недосвідчені майстри неправильно вибирають пігмент або вводять надто глибоко. Через це виходить негарний відтінок або невідповідний цветотіпу клієнта. Це треба виправляти.

Видалення татуювань - легальна процедура, яка не вимагає окремих ліцензій, тому виконувати його може будь-який косметолог з профільною освітою. Лазери для видалення татуажу абсолютно легальні і будь-який косметолог, який має відповідну освіту, може сміливо їх використовувати.

Як можна використовувати лазери для видалення татуювань

Купити лазер для видалення тату варто навіть тим, хто не збирається використовувати його за прямим призначенням. Прилад здатний дбайливо розбити фарбувальний пігмент на дрібні частини (молекули). Потім вони виводяться з організму природним шляхом, поглинається фагоцитами - органічними клітинами нашого організму, які перетравлюють і виводять чужорідні тіла. Далі лімфатична система протягом 1 місяця активно і виводить повністю перероблені частки пігменту через сечостатеву систему. Довжину хвилі майстер налаштовує вручну в залежності від виду татуажу. Це безпечно для людини, а результат - чиста кожа.Но навіть в ході процедури вже помітні результати - фарба світлішає і зникає.

Крім видалення тату купити професійні лазери для видалення татуювань варто тим, хто планує виконувати карбоновий пілінг шкіри. Також апаратура дозволяє видаляти судинні патології. Це дозволить заощадити на придбання високовартісного обладнання.

Лазери для видалення татуювань можна використовувати для:

  • Лікування судинних і інших патологій шкіри;
  • Усунення небажаних татуювань;
  • Проведення пілінгу.

Ціни на подібне обладнання в Україні і в Києві зокрема можуть сильно відрізнятися. При придбанні треба звернути увагу на:

Потужність лазерної енергії. У косметології застосовують апарати з потужністю до 1000 мДж, а для видалення тату треба щось потужніший, наприклад, 2000. мДж і вище;
Комплектацію. Ціна може бути нижче, якщо чогось не вистачає. Добре якщо в комплекті буде декілька насадок - для видалення пігментів (темних і кольорових), для проведення карбонового пілінгу.
Виробника. Краще купити оригінал у перевіреного постачальника, а не шукати недорого. Обов'язково перевірте наявність сертифікатів що підтверджують відповідність оборудованрія загальноприйнятим стандартам ЄС, СЕС України.

Чи є обмеження по використанню, протипоказання?

Лазерне обладнання для видалення тату, хоч і безпечно в більшості випадків, має протипоказання до застосування. Його не можна використовувати якщо:

  • підшкірний малюнок зроблений недавно, менше 2-х місяців тому;
  • є свіжа засмага або діагностована підвищена чутливість до ультрафіолету;
  • клієнт приймає фотосенсібілізірующіе препарати (гормональні, оральні контрацептиви, тетрациклінові антибіотики) або має супутні захворювання - цукрові діабет, онкологічні новоутворення, дерматологічні проблеми.

Колір барвника тату також може вплинути на ефективність апаратури. Чим темніше картинка, тим простіше від неї позбутися. А ось бежеві і тілесні тони складніше в видаленні. Дуже складно видалити старі тату радянських часів, роблені на основі сажі і одеколону, або оксиду металів. З такими «помилками молодості» складно буде впоратися навіть найпотужнішому лазеру.
Не варто відправляти на процедуру тим, у кого на місці невдалого малюнка є запалення шкіри та інші місцеві проблеми. Тату майстру слід попередити клієнта про можливі проблеми.

Вгору