Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Захист на кліп і тату машинку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нанесення тату - процес творчий, а ще складний і навіть небезпечний. Нерідко люди відмовляються від татуажу, боячись можливого зараження. Тому бар'єрна захист для тату машинок необхідна кожному майстру. Вона виключає зіткнення будь-яких природних тілесних рідин / тканин з обладнанням, захищає всі поверхні, здатні в процесі роботи стикатися з травмованою шкірою. Це забезпечує довгу роботу техніки для майстрів тату, гарантує їм безпеку і забезпечує ідеальну стерильність процесу, захищає від можливого перехресного зараження, що неодмінно оцінять клієнти.

Бар'єрна захист для тату машинок допомагає зберегти чистоту інструментів, а також всього робочого місця і одягу. Прибирати буде простіше, а відвідувачі салону відразу оцінять стан салону. Відчуття захищеності і спокою - то, то треба людині, що турбуються про своє здоров'я.

Бар'єрна захист для тату машинки - переваги

Такі прості витратні матеріали для тату і татуажу мають ряд незаперечних переваг:

  • бар'єрна захист повністю виключає ймовірність зараження;
  • гарантує стерильність процесу нанесення тату;
  • захищає обладнання від забруднень, а значить, подовжує термін його служби;
  • допомагає підтримувати робоче місце в чистоті.

Збереження машинки для тату - це економія для майстра. Чи не доведеться часто ремонтувати обладнання або навіть купувати нове. Це відразу скоротить витрати на утримання салону і підвищить його прибутковість. А ще можна заощадити на клінінг, адже робочий простір стане набагато чистіше.

Бар'єрна захист для тату - чи є недоліки?

Чи можуть бути недоліки у безпеці і захищеності? Звичайно, ні. Єдиний мінус - властивість іноді невчасно закінчуватися. Бар'єрна захист - це одноразові витратні матеріали та їх краще відразу купити багато і бажано недорого, щоб уникнути зайвих витрат і проблем з пошуком по магазинам. А ще завжди треба мати запас, щоб не довелося перед приходом клієнта бігати по магазинах або скасовувати зустріч через брак таких потрібних коштів.

Ціни на бар'єрні захисні пристосування для тату в Києві і в Україні можуть сильно відрізнятися. Вибирайте якісні, надійні і довговічні вироби, навіть якщо здається, що ціна могла б бути і нижче. Не можна економити на здоров'ї і комфорті - своєму і споживача. І ні в якому разі не варто економити на комфорті, адже відчуття, що ти в руках надійного і відповідального тату майстра - безцінне, а надійний бар'єр - то, що його дає.

Вгору