Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тренувальні матеріали для татуажу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тренувальні матеріали для татуажу - необхідний девайс на етапі навчання. Учневі надається можливість відпрацювати техніку виконання тату на заміннику шкіри. Для цих цілей застосовують штучну шкіру. Вона може бути у формі листа або виглядати як модель людського тіла.

Для чого потрібні тренувальні матеріали

Ціна, яку платять за витратні матеріали, повністю окупається набутими вміннями. Штучна шкіра має текстуру, максимально схожу на людську шкіру. Раніше для тренувань використовувалися мають схожі характеристики матеріали: свиняча шкіра, цитрусові або банани, зараз можна обійтися тренажерами з силікону. Плоский матеріал називається килимок тренувальний для татуажу.

З чого виготовляють штучну шкіру

Найбільш зручно і цінно, з точки зору напрацювання практичного досвіду, застосування макетів тіла і шкіри. Ці пристосування можна замовити по інтернету, ціни на них цілком доступні, Україна надає широкі можливості по їх купівлі. Використання об'ємних моделей дозволяє відпрацювати техніку набивання малюнків на ділянки шкіри зі складним рельєфом. На них початківці тату-майстра відпрацьовують основні вміння:

  • правильно тримати апарат в руках;
  • використовувати різні техніки набивання.

Вважається, що тренувальні матеріали для татуажу використовують переважно новачки, але досвідчені майстри теж часто вдаються до таких девайсів. Вони використовують їх для відпрацювання нової техніки або створення демонстраційних робіт.

Вибір фарби для тренувального татуажу

До початку навчання та відпрацювання практичних навичок варто замовити і купити барвники, тому треба ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору квітів для тренувальних занять. На перших декількох уроках рекомендується використовувати чорну фарбу. Вона послужить кращим варіантом для відпрацювання техніки нанесення на шкіру контурних ліній, градієнта, суцільного поля. Надалі можна додавати до малюнка барвники червоного і синього кольорів, але, не використовуючи жовтий. Жовтий колір не виглядає на штучному варіанті шкіри. Перший час починаючому майстрові можна обходитися недорогими барвниками китайського виробництва для перманентного макіяжу. Ці матеріали коштують недорого, тому добре підійдуть для роботи над технікою. Надалі можна переходити до якісних фарб.

Порядок виконання тренувальних татуювань:

  • Нанесення тату на ерзац-шкіру проходить в тому ж порядку, що і виконання справжнього татуювання на справжню людину. Алгоритм нанесення малюнка складається з декількох етапів:
  • Наноситься трансферний гель.
  • На трансферну папір наноситься малюнок тату.
  • Малюнок переноситься на муляж ділянки людського тіла. Це заняття вимагає граничної обережності, тому що невелике зміщення паперу може значно спотворити кінцевий малюнок.
  • Папір знімається, муляж просушується.
  • Муляж промащується вазеліном.
  • На замінник шкіри набивається малюнок.

Для повноцінної відпрацювання техніки, під час набивання малюнка на поверхню ерзац-шкіри, треба стежити, щоб голка не виходила зі зворотного боку матеріалу. Занадто глибоке проникнення голки при роботі з людською шкірою призводить до появи розпливчастих плям.

Купити тренувальні матеріали

Купити тренувальний матеріал для перманентного макіяжу можна, замовивши в інтернеті з доставкою. Для початківців майстрів використання штучної шкіри - хороша можливість потренуватися в справі створення тату. Допомогти недорого придбати тренувальний килимок в Києві може інтернет-магазин, де можна замовити будь-які матеріали для тату-салону.

Доставляємо Тренувальні матеріали для татуажу по всій Україні: Черкаси, Біла Церква, Умань, Бориспіль, Полтава, Чернігів, Кам'янець-Подільський, Бровари, Харків, Суми, Дніпро, Одеса, Чернівці, Кропивницький, Житомир, Хмельницький, Львів, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Вінниця.

Вгору