Після тренінгів по постійному макіяжу студенти знають все про потрібних інструментах і матеріалах, в чому їх особливості, де їх купити.
В інтернет-магазині є все фарби, механізми, що витрачаються і змінні елементи, необхідні для навчання і подальшої роботи.
На базові курси ПМ записуються новачки і ті, хто вже намагався проявити себе в цій сфері, але так і не влаштувався в салон через невпевненість в своїх силах.
Студенти вивчають колористику, матеріали та інструменти, типи шкірного покриву. Практичні вміння освоюють на особливих манекенах і моделях. Випускники розширюють список послуг, відкривають свої салони, влаштовуються в студії.

Що отримують на курсах перманентного макіяжу в Києві

  • Перше портфоліо. На фініші у випускників буде 6 готових робіт, їх можна викласти в соцмережах і показувати своєї аудиторії.
  • Сертифікат міжнародного зразка. З ним можна влаштуватися в Україні і за кордоном.
  • Підтримку. Навіть через кілька тижнів можна звернутися за допомогою, якщо попався складний випадок - подивляться фото і порадять рішення.

Як проходить навчання перманентного макіяжу?

Заняття за базовою програмою тривають 7 днів. Студенти проходять теорію і займаються на моделях і тренувальному латексі, досконально розбирають зони, з якою їм доведеться працювати. Щоб приділити достатньо уваги кожному учневі, набирають маленькі групи. Займаються по 3-6 чоловік.
Підготовка експертів розділена на 7 блоків:

Основи і теорія

Розповідають про дермі і її характеристиках: що в неї входить, де повинен лежати пігмент, як не зробити травму, чому фарба може не вкладатися і що робити в цій ситуації. Наводять приклади непростих випадків, і пропонують варіанти вирішення.
На підготовку також розбирають барвники - з чого вони складаються, на що впливає склад, як розшифрувати умовні позначення на упаковці.
Слухачі розрізняють голки із заточування, діаметру, текстурі. Розбираються, що означає маркування, які варіанти потрібно застосовувати на різних типах шкіри і в різних зонах особи.
Конспектувати нічого не потрібно: видають методички з потрібною інформацією від авторів лекцій. Вони стануть в нагоді, щоб робити домашні завдання і освіжити інформацію після науки.

Постановка руки і правильного штриха

З самого початку вчаться на гумі: виводять рівні пікселі і ставлять чіткі точки. Майбутні фахівці не будуть залишати на обличчях смужки і шрами.
Виводячи малюнок на гумі практикант бачить, як натиск і постановка руки впливають на штрихи, які сліди залишає прилад.

Демонстрація прийому

Майстер при глядачах веде повноцінний сеанс. Консультує, проводить процедуру, дає рекомендації по загоєнню. На закритому уроці слухають про найпоширеніші помилки початківців, задають питання, вибудовують алгоритм спілкування.
З'являється детальний план прийому відвідувачів: від стартової зустрічі до корекції.

Відпрацювання ескізу

На стажуванні пояснюють авторську техніку побудови надбрівних дуг. Спочатку креслять на чернетці, потім вправляються друг на друга. Брови з цього начерку виходять природними і симетричними.
Результати старань перевіряють, допомагають виправити недоліки і довести креслення до ідеалу.

Малювання на латексі

Щоб відточити нанесення пігменту, беруть ексклюзивне речовина окремого провадження. Він дуже схожий на справжній епідерміс, взаємодіяти з ним потрібно так само акуратно.
При освоєнні техніки макіяжу на гумі самостійно малюють нарис і зафарбовують його пікселями. Результати ретельно перевіряють, а помарки виправляють.
Над малюнком трудяться до перемоги - це фінішна пряма перед справжнім клієнтом. Тренуються 14-16 годин.

Домашні завдання

Щоб навчити якомога більшій за насичений тиждень, задають д \ з.
На самостійні вправи вдома йде небагато часу, але виконати їх потрібно обов'язково - без них не допустять до наступного етапу.

Практика на моделях

Під наглядом учні проводять повноцінні процедури: спілкуються, підбирають колір фарби, малюють контур і набивають постійний макіяж. Кожну зону відпрацьовують на двох дівчат. Всього так практикуються шість разів: на брови, губи і повіки.
Після насиченого проведення часу йде обговорення проблем. Проблемні місця потрібно доопрацювати будинку.

Переваги курсів по татуажу від професіоналів

Можливість перейняти досвід у кращих фахівців Європи. За плечима викладачів 14 років стажу в візажі і ПМ.
Вивчення епідермісу. Детально пояснюють як діяти, якщо шкірний покрив жирний, тонкий, щільний, проблемний, зі шрамами і т.п.
Тренування на унікальному латексі. Речовина R2D2 за властивостями і текстурі максимально схоже на людську шкіру. Після взаємодії з ним трапляється менше косяків.
Взаємодія з людьми. Всі, хто освоює новий напрямок, набираються досвіду на відвідувачах.
Професійні витратні матеріали та механізми. Учні відразу знайомляться з машинками і тонами, пробують, підбирають з чим більше подобається набивати губи або стрілки.
Унікальні методики. Автор ділиться унікальними знаннями, власними напрацюваннями, взятими на практиці.

Як вибрати підготовчі заняття з пермнентному макіяжу

Якщо ви хочете одержати навички нанесення перманентного макіяжу, підберіть гідного вчителя. При виборі наставника звертають увагу на такі моменти:

  • Вільний доступ до прикладів майстра: потрібно побачити свіжі і загоєні, щоб зрозуміти, чи подобається результат.
  • Наскільки добре налагоджена комунікація: легко дізнатися деталі програми і записатися на неї, викладачі детально відповідають на питання.
  • Зміст: базові знання для новачків або тонкощі, розраховані на досвідчену аудиторію.
  • Чи є підтримка: тренери допоможуть у важкій ситуації навіть через місяць.

Записатися на курси з перманентного макіяжу на сайті mylife.com.ua