Якщо хочете стати майстром ПМ, важливо знайти хорошого вчителя, який поставить руку, навчить робити ескізи, набивати рівні брови або стрілки, знаходити правильні витратні матеріали. Від цього залежить результат вашої діяльності, який люди будуть роками носити на обличчі.
Машинка, голки, пігменти та інші матеріали для навчання і практики є в інтернет-магазині. А про те, як вчинити в відповідну школу, говоримо в цій статті.

Чому навчають в найкращій школі перманетний татуажу?

Розробляють програми, розраховані на слухачів різного рівня: від базових, куди приходять вчитися з нуля, до тренінгів, розрахованих на професіоналів.
На базовому етапі проходять такі теми:

Теорія перманентного макіяжу

Сюди входить інформація про шкіру: типи, шари, проблеми. Викладачі розповідають, як працювати з тонкою, щільною, сухий, жирною дермой, що робити, якщо в місці процедури є рубці.
Вивчають колористику: вчаться підбирати тон і міксувати фарби, щоб забарвлення виглядав природно.
Розглядають техніку: які бувають машинки і голки, для яких випадків підходить різна заточка і діаметр.
Видають авторські методички, за якими можна повторити вивчене після занять.

Правильне нанесення фарби

Обов'язково розбирають як потрібно ставити інструмент, як набивати пікселі і штрихи, наносити рівний зафарбувати. Якщо інструмент тримають в правильному положенні, не можна подряпати або поставити некрасиві точки.
Спочатку тренуються на звичайному латексі, пізніше беруть спеціальну речовину R2D2. За властивостями він схожий на людський епідерміс. Практиканти відточують свою майстерність до ідеалу, щоб не робити промахів на обличчі.
Спілкування з клієнтами
Викладач пояснює як консультувати до і після прийому. Веде процедуру від початку до кінця при учнях. Додатково пояснює найчастіші помилки, відповідає на питання, дає покрокову інструкцію для взаємодії з відвідувачем.

Побудова креслення

Майбутнім професіоналам показують, як накреслити брови так, щоб вони виглядали природно і симетрично. Учні креслять малюнки по авторській техніці на папері, гумі, а потім і на одногрупників. Так само тренуються малювати стрілки і контур губ.

Практичні заняття

Кожен учень відпрацьовує повну процедуру для 6 клієнтів: первинна консультація, нанесення малюнка, рекомендації по загоєнню і догляду. За 2 відвідувачки на кожну зону, яку вивчають.
Домашні завдання
В кінці кожного робочого дня докладно розбирають промахи студентів і дають завдання додому: щось вивчити напам'ять, підібрати колір барвника, відпрацьовувати начерки.
Ці самостійні вправи невеликі, але обов'язкові. Без них не допускають до наступних кроків.

4 ознаки кращої школи перманентного макіяжу

Записуватися на навчання можна сміливо, якщо на підготовку:

  • Займаються в малих групах. Наставник не зможе перевірити ескізи, навчити працювати в правильному положенні, помітити дрібні недоліки кожного, якщо в групі 15 учнів. Ви отримаєте більше користі, якщо займаються 3-5.
  • Повноцінна практика на моделях. Студенти повинні провести сеанс під наглядом, щоб набратися досвіду. Працювати вп'ятьох над однією дівчиною або тренуватися тільки на манекені не дуже ефективно.
  • Вільно демонструють роботи провідних фахівців. Якщо хтось вчить інших, але не хоче демонструвати приклади свого макіяжу - це як мінімум підозріло.
  • Підтримують випускників після закінчення тренінгів. На старті кар'єри складно підібрати правильний колір і форму, забити шрам або обійти родимку. Студенти відчувають себе спокійніше, коли можуть звернутися за допомогою після навчання.